Ubrania i gadżety BDSM. Przewodnik dla zainteresowanych

0
1102
Ubrania i gadżety BDSM. Przewodnik dla zainteresowanych

Trylogia 50 twarzy Greya zainspirowała wiele osób do wyjścia poza własną sferę komfortu i zachęciła do spróbowania nietypowych praktyk, jakimi jest odmiana seksu nazywana BDSM. Polega ona na tym, ze za zgodą obojga partnerów, jedna osoba podczas zabaw erotycznych jest dominująca, natomiast druga pozostaje uległa. Jak rozpocząć przygodę z BDSM i czym charakteryzują się ubrania oraz gadżety erotyczne w stylu BDSM? Podpowiadamy.

Jak rozpocząć przygodę z BDSM?

BDSM to angielski skrót określających preferencje seksualne, który wiąże się z masochizmem, sadyzmem, a także z niektórymi wątkami fetyszyzmu. Skrót ten oznacza kolejno skrępowanie, dyscyplinę, dominację oraz uległość, czyli elementy praktykowane podczas zabaw seksualnych przez osoby preferujące ten rodzaj seksu. Przed rozpoczęciem BDSM przede wszystkim należy porozmawiać z partnerem i ustalić zasady, a także hasło bezpieczeństwa, co znacznie zwiększy komfort podczas praktyk, a co więcej poszczególne reguły mogą być modyfikowane w zależności od zaawansowania zabaw intymnych.

Osoby, które pierwszy raz próbują tej odmiany seksu, mogą postawić na gotowe zestawy zawierające proste w użyciu i podstawowe akcesoria erotyczne BDSM m.in. takie jak kneble, opaski na oczy, pejcze czy liny do krępowania ciała. Rozpoczynając przygodę z BDSM, warto również wyposażyć się w wodoodporne prześcieradło winylowe, które umożliwi nawet mokre i brudne praktyki erotyczne.

Uwodzicielskie ubrania BDSM

Nie ulega wątpliwości, że przebieranie się w seksowne ubrania erotyczne od zawsze pobudza zmysły i wprowadza do sypialni dozę pikanterii. Stroje BDSM w porównaniu do klasycznych strojów erotycznych wyróżniają się tym, że są o wiele bardziej odważne, a także w głównej mierze stanowią domenę pań. Najczęściej wybierana jest lateksowa bielizna erotyczna, ale również sukienki oraz body, które przylegają do ciała, a tym samym podkreślają kształt kobiecej sylwetki. Niektóre modele sukienek posiadają wycięcia w okolicy piersi, które ponętnie je eksponują, z kolei przebrania erotyczne z wycięciem w kroku umożliwiają pozostanie w stroju nawet podczas odbywania stosunku.

Każdy strój erotyczny BDSM można dodatkowo uzupełnić o seksowne pasy do pończoch lub czarne szpilki, które wydłużą nogi i sprawią, że nie tylko rozbudzi to wyobraźnię mężczyzn, ale również każda kobieta będzie czuła się o wiele bardziej pewna siebie.

Krępowanie ciała – jakie akcesoria erotyczne wybrać?

Kajdanki to najpopularniejszy gadżet erotyczny, przez wiele osób kojarzony właśnie z praktykami BDSM. W zależności od własnych preferencji na początku można postawić na tradycyjne kajdanki z futerkiem lub bardziej odważną wersję skórzaną z łańcuchem. W ofercie sklepów z akcesoriami erotycznymi takich jak Alejafantazji.pl znajdują się kajdanki służące do ograniczania ruchów nóg oraz rąk, ale również ciekawym wyborem będą kajdanki połączone ze sobą paskiem, które jednocześnie krępują obie części ciała.

Do wiązania uległego partnera dobrze sprawdzą się także różnego rodzaju liny oraz taśmy. Liny wykonane z bezpiecznych materiałów nie pozostawiają otarć na skórze i umożliwiają przywiązanie partnera zarówno do krzesła, jak i do ramy łóżka. Natomiast taśmy do krępowania, w porównaniu do tradycyjnych, gwarantują niewielką przyczepność do ciała, dlatego też nie powodują bólu podczas ich odrywania.

Jakie jeszcze gadżety do BDSM warto wybrać?

Dla bardziej zaawansowanych praktyk BDSM często używane są baty, packi i pejcze, które przeznaczone są głównie do wymierzania kar osobom uległym. Za pomocą pejczy można również delikatnie dotykać ciała partnera, co wzmocni jego doznania erotyczne, a także pozwoli na całkowicie przejęcie kontroli przez osobę dominująca.

Zaawansowanym praktykom BDSM często towarzyszy również kneblowanie, które sprawia, że osoba uległa nie może kontrolować przebiegu zabawy erotycznej za pomocą słów. Do kneblowania można użyć zarówno taśmy, jak i profesjonalnych knebli w postaci kulek, które podczas zabaw BDSM dodatkowo potęgują doświadczenia intymne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj