Netflix Premium – najwyższa jakość

0
8235
Netflix Premium - najwyższa jakość

Konto Netflix jest podzielone na 3 warianty: Basic, Standard i Premium. Każdy wariant oferuje inną jakość wyświetlanego obrazu oraz ilość urządzeń, na których jednocześnie można korzystać z platformy. To ważne dla osób, którym zależy na komforcie i niczym niezakłóconej rozrywce.

Netflix Premium – najwyższy możliwy pakiet

Pakiet Premium na platformie Netflix to najlepsza opcja, jaka jest dostępna. Dzięki niej, z platformy można korzystać na 4 urządzeniach, co jest świetną opcją do współdzielenia takiego konta. Wariant Netflix Premium zapewnia również najwyższą rozdzielczość obrazu – 4K Ultra HD. Oczywiście w parze z takimi udogodnieniami, idzie również wyższa cena subskrypcji. Na szczęście można na tym oszczędzić współdzieląc konto Netflix ze znajomymi lub rodziną. Jeżeli nie masz z kim współdzielić konta to możesz skorzystać z oferty sklepy TaniePremium, gdzie wykupisz dostęp do Netflix Premium w postaci jednego profilu na 30 dni.

Warianty konta Netflix i różnice między nimi.

  • Netflix Basic – to najniższy pakiet dostępny w ofercie Netflix. Niestety zapewnia możliwość oglądania tylko na jednym urządzeniu i to w bardzo niskiej jakości. Dostępna jest jedynie rozdzielczość SD, czyli 640p.
  • Netflix Standard – jest to pośredni cenowo pakiet, który pozwala oglądać filmy i seriale na dwóch urządzeniach w tym samym czasie. Oferowana jakość to HD. Nie jest to dużo, ale jednak o niebo lepiej niż przy pakiecie Basic.
  • Netflix Premium – najwyższy, ale jednocześnie najbardziej opłacalny pakiet. Używając Netflix Premium zyskujesz wysoką jakość obrazu, za sprawą rozdzielczości 4K oraz możliwość oglądania na 4 różnych urządzeniach jednocześnie.

Oferta filmowa na Netflix

W serwisie można znaleźć prwdopodobnie największą na świecie baze filmów i seriali. Wśród tytułów znajdują się produkcje, które okazały się hitami, a także filmy i seriale niszowe. Wiele produkcji oryginalnych Netflixa zdobyło popularność na całym świecie. Znajdziesz tutaj każdy gatunek, więc jest to portal dla każdego.

Czy warto współdzielić Konto Netflix Premium?

Zdecydowanie tak, pozwala to rozdzielić rachunek pomiędzy kilku użytkowników, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość. Powiedzmy sobie szczerze, zdecydowanie przyjemniej ogląda się film na dużym ekranie, kiedy nie widać na nim każdego piksela. Właśnie dlatego Netflix Premium to najczęściej wybierany pakiet na tym konkretnym serwisie VOD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here