Słowacja – gdzie na narty?

0
476
Słowacja - gdzie na narty?

Słowacja zawsze była miejscem, które cieszyło się wyjątkowym powodzeniem, jeśli chodzi o stoki narciarskie. Głównie dlatego, że znajduje się bardzo blisko Polski. I tak naprawdę z każdego miejsca w naszym kraju, można wyskoczyć na narty właśnie na Słowację. Do tego ilość naprawdę doskonałych stoków, działa kusząco na każdego fana adrenaliny, który lubi sporty na śniegu. Warto przynajmniej raz wybrać się na Słowację. Aby na własnej skórze przekonać się o wyjątkowości tego miejsca.

Słowacja – gdzie na narty?

Słowacja - gdzie na narty?Dużą popularnością cieszy się ośrodek położony właśnie na Słowacji, czyli Chopok. Jest to bardzo duża, przede wszystkim też nowoczesna i najbardziej znana arena narciarska na Słowacji. Dodatkowo posiada  ona warunki, które sprzyjają uprawianiu sportów zimowych. I na pewno sprawdzą się u każdego fana takich atrakcji. Oczywiście jest to też doskonałe miejsce dla snowbordzistów. Mogą oni wykazać się najlepiej, jak potrafią. Ponieważ cały ośrodek daje ogromne możliwości dla freestylowców, którzy chcą testować nowe triki. A przy okazji doskonale się przy tym bawić. Oczywiście nie jest to jedyny ośrodek, który warto odwiedzić podczas swojej wizyty na Słowacji!

Warto zahaczyć też przynajmniej na kilka chwil o Bachledową Dolinę. Jest ona położona w doskonałej lokalizacji. Na przykład z Bachledowej Doliny można przejść bez trudu do ośrodka Jeziersko. Ponieważ są one dogodnie połączone ze sobą za sprawą wyciągów. Zarówno Bachledowa, jak i Jeziorsko są polecane głównie rodzinom z dziećmi. Ponieważ są w pełni bezpieczne i doskonale sprawdzą się na przykład dla dzieci, które dopiero co stawiają pierwsze kroki na nartach, czy snowboardzie. I chciałyby podciągnąć swoje umiejętności, ale w bezpieczny sposób.

Słowacja – gdzie na narty? Na pewno warto sprawdzić także miejscowość Plejsy. Jest to miejscowość położona idealnie dla fanów długiego, zimowego szaleństwa. Sezon na narty i snowboard trwa tam aż 123 dni, a więc śmiało można przyznać, że jest to naprawdę bardzo dużo. I przez ten czas można się doskonale bawić. Idealne warunki dla każdego, kto chciałby skorzystać z jazdy na nartach już nieco poza sezonem. Kiedy inne ośrodki są zamknięte i nie można jeździć po stokach narciarskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj