Jak wygląda rynek restauracji w Niechorzu?

0
259
Jak wygląda rynek restauracji w Niechorzu?

Gdy zaczyna się nowy rok, niejeden człowiek zastanawia się nad tym, gdzie wybrać się na urlop. Czasami planuje cały rok, czasami bywa spontaniczny. Myśli, czy zostać w kraju, czy wyjechać za granicę? Wybiera czy postawić tym razem na morze, czy na góry? Przed tymi pytaniami staje typowy człowiek mieszkający w Polsce.

Część osób woli zostać w domu, jeśli jednak osoba zdecyduje się na wyjazd, to powinna zdecydowanie postawić na niewielką przybrzeżną wieś Niechorze w województwie zachodniopomorskim. Czasami bywa zapomniana, jednak niesłusznie. Posiada ona wiele ciekawych miejsc noclegowych i atrakcji, które warto zobaczyć. Zachęca tam także bardzo smaczne i różnorodne jedzenie oferowane na miejscu.

Gastronomia

Restauracje w Niechorzu są bardzo liczne, jest ich bowiem około czterdziestu. Każdy zatem bez problemu znajdzie kuchnię idealną dla swoich preferencji smakowych. Dostępne są dania polskie, włoskie, ogólnoeuropejskie czy fast foody.

Obiekty oferujące kuchnię włoską to przede wszystkim: Róża Wiatrów, Pico Bello Pizza, czy …na widelcu. Po polskie smaki każdy turysta bez problemu sięgnie w hotelach (np. Del Mar), tawernach i barach. Dla fanów klasycznej pizzy szeroką ofertę posiada pizzeria La Ru lub, wspomniana już wcześniej, Pico Bello Pizza.

Miłośnik morskich stworzeń może wybrać się do smażalni ryb np. Smażalnia & Wędzarnia Ryb U Boczka czy Smażalnia Ryb u Jacha.

Atrakcje turystyczne – co można zobaczyć?

Miejscowość ta posiada szeroki wybór wszelkich atrakcji. Turysta może pójść do Parku Miniatur Latarni Morskich, do muzeum, Motylarnii, parku linowego, aquaparku czy nad jezioro. Miłośnik sportu skorzystać może z szeroko dostępnych szlaków rowerowych. Nie musi się przejmować brakiem odpowiedniego sprzętu – taki można wypożyczyć w Rewal Bike System – wypożyczalni rowerów.

Noclegi przy plaży

Przeglądając wszelkie opcje noclegowe człowiek przebywający w Niechorzu ma do wyboru hotel, pensjonat lub domek. Co wybierze, zależy już tylko od niego i jego możliwości finansowych. Na szczęście w całej tej miejscowości ceny są bardzo przystępne, dlatego każdy chętny bez problemu skorzysta z tej atrakcji, jaką jest nocleg przy plaży. Niejeden turysta marzył o zasypianiu i pobudce przy dźwięku fal. W Niechorzu jest to możliwe. Wszystkie punkty noclegowe są usytuowane blisko morza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here