Niebanalne dekoracje okolicznościowe

0
356
Niebanalne dekoracje okolicznościowe

Któż nie kocha balonów? Cieszą zarówno młodszych, jak i starszych gości. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja, ale również jako forma zabawy. Jeśli chcesz je wykorzystać wyłącznie pod kątem artystycznym, to słuszny wybór. Można z nich w łatwy sposób stworzyć oryginalne i niebanalne dekoracje balonowe. Sprawdzą się na każdą uroczystość- wesele, urodziny czy domową imprezę.

Balony na wesele

To wspaniała i łatwa forma udekorowania każdego wnętrza. Balonowa ściana, girlanda a może balony na wesele z helem? Coraz większą popularnością cieszą się balony przezroczyste. Dzięki ich strukturze można dowolnie wypełnić ich wnętrze. Balony przezroczyste z konfetti subtelnie dodadzą elegancji. Pięknie wyglądają zawieszone na ciemniejszym tle. Z kolei ledowe balony przezroczyste świetnie sprawdzą się na zewnątrz. Odmienią każdą przestrzeń, zwłaszcza po zmroku. Ustawienie balonów na wesele przed kościołem to piękna dekoracja okolicznościowa. Z kolei balony na wesele w kartonie mogą być niespodzianką dla pary młodej. Zamknij oczy i wyobraź sobie jak pięknie będą się unosiły na tle zachodzącego słońca.

Balony na urodziny

Balony na urodziny mogą stanowić formę zarówno prezentu, jak i dekoracji. Balony w kształcie wieku solenizanta to piękna ozdoba jego miejsca. Również sprawdzą się jako ozdoba ściany czy wejścia na imprezę. Mając do dyspozycji wolny sufit postaw na balony przezroczyste z helem. Dodając do nich brokat lub cekiny stworzysz wrażenie migającego sufitu. Balony na urodziny sprawią radość wszystkim solenizantom. Tym młodszym mogą przybrać formę ulubionej bajkowej postaci czy zabawki. Wypełnione helem pięknie ozdobią każde pomieszczenie. I co najważniejsze, z pewnością wywołają ogromny uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Stojak na balony

Jeśli chcesz wypełnić większą przestrzeń, wykorzystaj stojak na balony. Dopinając do niego balony różnego rodzaju, stworzysz niepowtarzalną dekorację okolicznościową. Można ją wykorzystać na każdą uroczystość. Świetnie wpasują się do niego balony przezroczyste kule lub serduszka. Śmiało wymieszaj je z innym rodzajem balonów. Stojak na balony można także ustawić przy wejściu na imprezę. Można także oznaczyć wyjście np. do ogrodu. W prosty sposób stworzysz stojak na balony diy. Wykorzystaj do tego grubsze gałęzie lub poskręcany drut. Wystarczy pomalować je na wybrany kolor i umieścić wybrane balony. Piękne sprawdzi się przy wyborze stylu rustykalnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here