Dlaczego warto kupić pęsety marki ZJ Pro?

0
204
Dlaczego warto kupić pęsety marki ZJ Pro?

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że pęseta stanowi jedno z najważniejszych narzędzi pracy każdej profesjonalnej stylistki. Bez niej niemożliwe byłoby chwytanie rzęs z paska, tworzenie kępek, separowania włosów czy przyklejenie sztucznych do naturalnych. Aby jednak jak najlepiej uprzyjemniała pracę, powinna być renomowanej marki. A do takich niewątpliwie zaliczamy pęsety ZJ Pro. Narzędzia tej polskiej firmy założonej przez Zofię Jasińską – wizażystkę i ekspertkę od stylizacji rzęs są doskonale znane i chętnie wykorzystywane w branży kosmetycznej.

Pęseta – królową stylizacji!

Pęseta jest narzędziem w dłoni stylistki, który trzyma od kilku do nawet kilkunastu godzin dziennie. To najlepiej dowodzi, że powinna być wysokiej jakości. Trudno bowiem wyobrazić sobie wykonywanie zabiegu niewygodnym i niewłaściwie wyprofilowanym narzędziem. Wybierając pęsety ZJ Pro, takie jak np. https://projectlashes.pl/tag-produktu/zj-pro/ mamy gwarancję ich najlepszego wykonania, które przekłada się na należny komfort pracy oraz satysfakcjonujący efekt końcowy stylizacji.

Droższe znaczy lepsze?

W przypadku pęset ZJ Pro ta zasada jest całkowicie uzasadniona. Tanie, kiepskiej jakości narzędzia zwykle nie mają nic wspólnego z solidnym wykonaniem. A właśnie od tego zależy precyzyjne i wygodne manewrowanie nią podczas wykonywania zabiegu. W przypadku gorszych jakościowo modeli praca jest utrudniona, sam proces aplikacji opóźniony, a efekty końcowe mizerne. Sytuację dodatkowo utrudnia fakt, że nowoczesne rzęsy coraz lepiej imitują naturalne włoski. Są cienkie i miękkie, co okazuje się dla wątpliwej jakości pęset nie lada wyzwaniem. Warto zatem stawiać na sprawdzonych i renomowanych producentów, do jakich niewątpliwie należy polska marka ZJ Pro, której staranny projekt i odpowiednie skalibrowanie styku pęsety zapewni perfekcyjny chwyt – nawet najcieńszych w sprzedaży włosków!

Jakie rodzaje pęset ma w swojej ofercie firma ZJ Pro?

W ofercie producenta znaleźć można kilka rodzajów pęset, których dopasowanie do metody, jak i swojego stylu pracy nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Listę propozycji rozpoczyna model i-PRO. To prosta pęseta o charakterystycznym, łagodnym szlifie kolca, który umożliwia łatwe i swobodne manewrowanie. W dalszej kolejności można wymienić pęsetę is-PRO, której znakiem szczególnym jest cienki i ostry kolec mający za zadanie przyspieszyć tempo pracy stylistki. Ostatni model to MS-PRO. W odróżnieniu od poprzednich ma zagiętą budowę, która doskonale odnajduje się w pracy z każdym kształtem oka. Doskonale nadaje się do separacji włosków w technice stabilizacji pośredniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj