Centrum dermatologii Esteticon – profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

0
379
Centrum dermatologii Esteticon - profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

W dobie XXI wieku, coraz większym zainteresowaniem cieszą się zabiegi medycyny estetycznej, dermochirurgii oraz laseroterapii. Każdy, kto chce pozbyć się nadmiernego owłosienia, przebarwień, blizn, zmian oparzeniowych bądź zmarszczek, może zdecydować się na profesjonalne zabiegi. Centrum dermatologii Esteticon, które zlokalizowane jest w Szczecinie, oferuje bogatą ofertę zabiegów, które dostosowywane są do danego rodzaju skóry oraz problemu zdrowotnego.

Na czym polega zabieg laserowego usuwania owłosienia?

Coraz więcej osób decyduje się na trwałe usuwanie owłosienia z powierzchni ciała. Z tego powodu na szczególną uwagę zasługują zabiegi depilacji laserowej. Są one bezpieczne i co ważne, efekty są widoczne w szybkim czasie. Zabieg wykonuje doświadczony i wykwalifikowany lekarz dermatolog. Przed przystąpieniem do zabiegu laseroterapii, lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem. Owłosienie może być usunięte z całego ciała, między innymi z brzucha, ud, łydek, okolic przedramion, klatki piersiowej oraz innych części ciała. Centrum dermatologii Esteticon oferuje wykonanie zabiegów, które w szybkim czasie przynoszą satysfakcjonujące efekty.

Centrum dermatologii w Szczecinie, które oferuje nieinwazyjne zabiegi liftingujące

Centrum dermatologii Esteticon w Szczecinie posiada w ofercie nieinwazyjne zabiegi liftingujące, które poprawią napięcie i wygląd skóry. Na szczególną uwagę zasługuje zabieg Ultherapy, który w sposób całkowicie bezpieczny, poprawia elastyczność skóry na linii żuchwy, szyi. Zabieg ten zmniejsza także widoczność zmarszczek w okolicy dekoltu. Na czym polega ten zabieg? Otóż, warto wiedzieć, że dostarcza on skupioną energię ultradźwięków do skóry, jednak bez konieczności przecinania i uszkadzania powierzchni naskórka, co jest bardzo dużą zaletą. Efekty pojawiają się po około 2-3 miesiącach po zabiegu. Wówczas, dzięki zwiększonej produkcji kolagenu następuje poprawa elastyczności oraz napięcia skóry.

Mikrodermobrazja diamentowa bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem

W centrum dermatologicznym Esteticon można także skorzystać z zabiegu mikrodermobrazji diamentowej. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że zabieg ten jest bardzo bezpieczny. Jako nieliczny może być wykonywany u kobiet ciężarnych oraz karmiących piersią. Wyżej wymieniony zabieg może być wykonywany u osób zmagających się z zaskórnikami, prosakami, przebarwieniami skóry oraz powierzchownymi zmarszczkami. Mikrodermobrazja diamentowa, która wykonywana jest w centrum dermatologicznym Esteticon jest zabiegiem bezpiecznym i co ważne, również bezbolesnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here