dlaczego plastik jest szkodliwy dla srodowiska

dlaczego plastik jest szkodliwy dla srodowiska

Dokonywanie cięć – pierś Typy Powiększanie nacięcie i co one oznaczają dla Ciebie

Gdy masz pracę powiększania piersi wykonywane, istnieje wiele opcji. Nie jest tylko jeden sposób, aby nacięcia, a każda opcja Nacięcie ma swoje wady i zalety. Rzućmy okiem na różnych rodzajach cięć dostępnych dla swojego powiększania piersi.

Periareolar – wycieczka wokół brodawki

Jest to jeden z najbardziej popularne techniki nacinania, ponieważ łączy w sobie. Twój blizna prawie niewidoczne. Z periareolar cięcia, cięcia chirurg tuż wokół brodawki, a granica między sutek i piersi, gdzie jest blizna zostanie ukryta.

Periareolar nacięcia są bardzo skuteczne dla implantów. Jest to kluczowy obszar klatki piersiowej, który pozwala na dużą elastyczność w chirurg konturowe i kształtowaniu wynik końcowy. Jest to także idealne miejsce dla chirurga, ponieważ oferuje najlepszą kontrolę nad krwawieniem. Oznacza to, że to bezpieczne dla ciebie i dla nich łatwe.

Inframammary – pod piersią

Z tego typu zabiegu, lekarz sprawia, że ??cięcie w fałdzie, gdzie spotykają piersi pierś. Podobnie jak periareolar ta blizna jest ukryty także od świata zewnętrznego. To wielka zaleta lekarza też, ponieważ pozwala na najlepszą widoczność. Dokonując cięcia pod piersią, mogą łatwo zobaczyć, co robią, gdy umieścić implant.

Dużą zaletą jest to, że lekarz ma największą elastyczność i widoczność. Jedyną wadą jest to, że podczas gdy blizna jest w miejscu, gdzie nikt nie patrzy, blizny mogą być postrzegane zazwyczaj podczas noszenia małych frezowanie wrocław kąpielowych. Jeśli ktoś nie chce wiedzieć, że masz już żadnej pracy wykonanej podczas nosić bikini, nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Pachy – When You Really Want To Hide Those Scars

Jest to prawdopodobnie najbardziej skuteczną techniką ukrywając swoje blizny, ale to wiąże się z obciążeniem chirurga plastycznego. Pachowej nacięcia są wykonane pod pachą. Zabieg powiększania piersi jest wykonywana przez zdalnych środków, wykorzystując niewielką kamerę. Rezultatem jest to, że blizny będą bardzo trudne, aby zobaczyć, a nie będzie blizny wokół piersi w ogóle.

Głównym minusem jest to, że jest to trudne do wykonania, jak cholery tego typu operacji. To wymaga wysoko wykwalifikowanych chirurga z dużą ilością doświadczenia wykonujących pracę pachowej. Jeśli nie jest powikłaniem podczas zabiegu, lekarz będzie musiał dokonać cięcia w klatce piersiowej.

Porozmawiaj ze swoim chirurgiem plastycznym na temat tych nacięć i być informowany o którym zamierzamy dokonać cięcia. To może stanowić ogromną różnicę dla Ciebie i lekarza. Twój powiększania piersi powinien opuścić odczucie sytości. Pomyśl o blizny, i wybrać odpowiedni rodzaj nacięcia dla Ciebie.

Artykuł dzięki: suszenie.com